Hakkımızda

Hakkımızda

Erzem İnşaat, yılların tecrübesini müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet olarak sunan Erzem İnşaat Yapı Malzemeleri Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti, Müşteri memnuniyeti odaklı, temiz ve titiz çalışmalarıyla, modern dekorasyon çizgilerinden, klasik dekorasyon tasarımlara kadar farklı pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Her Türlü İnşaat yapı malzemeleri ve Taahhüt Dekorasyon Mühendislik ve Mekanik işlerinde hizmet veren firmamız , İnce Sıva , Kaba Sıva , Alçı Sıva , Duvar Örme , Boya , Dış Cephe Mantolama ve İzolasyon , Söve ve Fuga Uygulamaları , Asma Tavan Alçıpan Uygulamalarında Dekorasyon işleri olarak Banyo ve Mutfak Dolapları Çelik ve İç Kapılar , Parke , Sermaik , Granit Sermaik ve Mermer Uygulamaları , Özel Elektrik Projeleri , Duşa Kabin , Stropiyer ve Kartonpiyer, Mimari Tasarımları , İtalyan Boya Ugyulamaları ve Travertan Taş Uygulamaları olarak Dekorasyon bölümünde , Sıhhi Tesisat ve Atıksu Tesisatları , Doğalgaz Tesisatları ve Projelendirme , Havalandırma , Mekanik Tesisat , VRF Sistemleri ve Kazan Daireleri , Klima ve Soğutma Sistemleri olarak Mekanik ve Tesisat departmanında hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımızda daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini yenileyen, profosyonel, dinamik, tecrübeli ekibimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimize uygun fiyatlar ve kaliteli işçiliğin yanında ödeme kolaylıkları sağlamaktayız.